Skip to content

Bazilika sv. Antuna Padovanskoga

SVETI DUH, ZAGREB

Krštenje petog djeteta u obitelji Čančar

dsc09453

U obitelji Josipa i Karoline Čančar rodilo se peto dijete, mali Antun. Josip i Karolina r. Zeljko, vjenčani su u našoj župi 2004. godine, a sva su djeca također krštena u našoj župi: Pavla, Petra, Klara i Mihael.

Josip i Karolina su članovi Franjevačkog svjetovnog reda i dugi niz godina sudjeluju u životu naše župe. Iz navedenog razloga izrazili su želju da i svoje peto dijete krste u našoj župi.

U nedjelju, 18. rujna 2016., na svetoj misi u 12 sati, mons. Mijo Gorski krstio je malog Antuna Ivana, peto dijete u obitelji Čančar. Biskup je čestitao obitelji i svima udijelio Božji blagoslov. Naš župna zajednica se priključuje čestitkama želeći obitelji sve dobro u Gospodinu.