Skip to content

Bazilika sv. Antuna Padovanskoga

SVETI DUH, ZAGREB

Hodočašće u Mariju Bistricu

Naša Župa je ove godine i pješačila do Marije Bistrice. Radosno, kroz molitvu, razgovor i smijeh sretno i blagoslovljeno stigli smo na odredište. Hodočašće smo započeli u župi Pohoda BDM u Čučerju svetom misom koju je predslavio pomoćni biskup zagrebački mons. Mijo Gorski, zatim smo hodali preko Laza Bistričkog do Svetišta Majke Božje Bistričke! Veseli i ispunjenog zavjeta za uspješan početak i tijek nove pastoralne godine, vraćamo se svojim domovima.
Sutra u 7.00 sati hodočasnici naše župe polaze prema Mariji Bistrici autobusom na središnje euharistijsko slavlje koje će biti u 11.00 sati u prostoru vanjskog svetišta. Neka nas u ovim duhovno bogatim danima prati zagovor Majke Božje Bistričke!